فضای پشتیبان (FTP BACKUP)

ما به‌خوبی می‌دانیم که پشتیبان‌گیری مداوم از اطلاعات، یکی از حیاتی‌ترین اقدامات در راه رشد تجارت مجازی می‌باشد. به همین دلیل سیکور‌هاست، در کنار خدمات معمولی، یک سرویس فضای پشتیبان رایگان به مشترکین سرورمجازی و سروراختصاصی خود اختصاص می‌دهد.

در این سرویس دسترسی FTP برای استفاده از فضای پشتیبان به مشترک داده می‌شود و دسترسی به FTP فقط از طریق سرور مشترک میسر است تا امنیت اطلاعات وی در بالاترین سطح ممکن قرار گیرد.

  1. فضای پشتیبان ارائه شده به مشترکین فقط تا زمان تمدید سرویس فعال خواهد بود و همزمان با حذف سرویس، این فضا به همراه تمام اطلاعات موجود در آن حذف خواهد شد.
  2. نیاز است که هر مشترک به‌صورت دائمی نحوه پشتیبانگیری، صحت اطلاعات پشتیبان، صحت انتقال اطلاعات به فضای پشتیبان را بررسی نماید. سیکور‌هاست هیچ مسئولیتی در خصوص پشتیبان‌گیری مشترکین نخواهد داشت.
  3. این فضا به‌صورت رایگان به مشترکین ارائه می‌شود و استفاده از آن بر عهده مشترک خواهد بود.
  4. برای تسهیل در روند استفاده از این امکان می‌توانید از راهنماهای زیر استفاده نمایید:
  5. برای افزایش سرعت دسترسی به فضای پشتیبان، سیکور‌هاست تا حد ممکن برای هر مشترک، یک فضای پشتیبان در دیتاسنتری که سرویس وی قرار دارد تخصیص خواهد داد.
  6. در صورت بروز اشکال در فضای پشتیبان، سیکور‌هاست حداکثر طی ۷۲ ساعت یک فضای پشتیبان با حجم مشابه در اختیار مشترکین قرار خواهد داد.
  7. برای اطمینان بیشتر، همیشه از اطلاعات خود در مکانی خارج از شبکه سیکور‌هاست نسخه پشتیبان تهیه نمایید.
  8. در صورت نیاز به فضای پشتیبان با حجم بالاتر لطفا با بخش فروش تماس حاصل نمایید.