خدمات امنیتی

مجموعه سکیورهاست با ۱۲ سابقه درخشان در حوزه امنیت و علی الخصوص امنیت هاستینگ و امنیت وب ، به جهت ایجاد فضایی امن برای کسب و کار شما، خدمات امنیتی خود را به شرح ذیل ارائه می دهد تا شما بتوانيد به دور از تشويش خاطر از مسائل امنيتي به تجارت خود بپردازید.

ایمن سازی سرور :

با تخصص و تجربه ی ۱۲ ساله ای در حوزه امنیت و علی الخصوص حوزه امنیت هاستینگ و بررسی checklist ها ی مختلف. بهترین چک لیست مدنظر برای هاستینگ چک لیستی است که در وب سایت configserver ارایه شده است و علاوه بر این چک لیست مواردی نیز از چک لیست های خود مجموعه سکیورهاست می باشد . که برای شما انجام خواهد شد. چهت آشنایی با چک لیست و مواردی که قرار است در سرور شما انجام شود می توانید لینک زیر را مطالعه نمایید. هزینه ایمن سازی مطابق checklist ارایه شده توسط شرکت configserver در لینک زیر http://configserver.com/cp/cpanel.html که ۱۵۰$ می باشد و ما این کارها را با ۳۰۰ هزار تومان انجام میدهیم.

پاکسازی سرور هک شده :

خدمت جدیدی که می توان گفت سکیورهاست اولین مجموعه ای است در ایران که این خدمات را ارایه می دهد. خدمات پاکسازی و یا به عبارتی خدمات نجات نامیده می گردد. در این نوع خدمات سرور شما بررسی می گردد و سرور شما را از وجود فایل های مخرب پاکسازی می گردد و در صورتی که فایل های اصلی سیستم عامل آلوده شده باشند که با حذف فایل های مربوطه سرور از دسترس خارج می شود. در این حالت فایل های اصلی سرور پاکسازی می گردد به گونه ای که به سرور صدمه ای وارد نشود. هزینه این خدمات ۱۵۰ هزار تومان می باشد.

پیگیری و رفع مشکلات Abuse از ناحیه دیتاسنتر :

در این نوع خدمات در ۲ حالت موردی و کلی abuse ها بررسی می گردد و هزینه موردی آن به ازای هر ساعت کارفنی معادل ۵۰ هزار تومان دریافت می گردد و در حال کلی ۲۵۰ هزار تومان دریافت می گردد و در ۱ ماه تمامی موارد Abuse در طی ۱ ماه بررسی می گردد.

تست نفوذپذیری و بررسی نقاط آسیب پذیر وب سایت ها :


به طور کلی ما در این جا با سه روش برای پویش آسیب پذیری ها مواجه هستیم :
White box
، خواندن و آنالیز سورس کدهای برنامه و کشف آسیب پذیری ها با مطالعه تمام و کمال منابعی است که در دسترس کارشناس امنیت می باشد و او با آشنایی با زبان برنامه نویسی آن سیستم سعی خود را در کشف نقاط تاریک کد می نماید.
Black Box
، تست کور ، تستی که هیچ اطلاعاتی از نحوه ساختار برنامه در آن موجود نیست ، و نفوذ گر فقط با دانشی که از مواجهه با این برنامه ها به دستی آورده ، می تواند ساختاری مبهمی از برنامه مورد تست داشته باشد. (مباحث فازینگ در این مرحله مطرح میگردند )

Gary Box : تست نفوذ پذیری ای است که نفوذ گر منابع اولیه (همانند برنامه اصلی ) و نیز برخی از معرفی نامه ها و نوشتار های کمکی برنامه را در دست دارد .جهت سفارش سرویسها و دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره ۰۵۱۳۶۱۰۹۱۱۰ تماس بگیرید.