پشتیبانی فنی سرور

کارشناسان فنی سیکورهاست، آمادگی دارند تا در هر زمان، در پشتیبانی فنی و مدیریت سرور(های) شما همکاری نمایند. این همکاری میتواند شامل بررسی یک مشکل خاص و یا مانیتورینگ (Monitoring) و مدیریت مداوم سرور(های) شما باشد.

کارشناسان فنی سیکورهاست همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای راه اندازی و پیکربندی اولیه سرور(های) شما را دارند.

خدماتی که در این بخش میتوانید دریافت کنید به اختصار در زیر آمده است.

خدمات مدیریت سرور محدود به این لیست نمیباشد، اگر نیاز به سرویس خاصی دارید که در توضیحات مشاهده نمیشود میتوانید با بخش پشتیبانی سکیور هاست تماس گرفته تا شما را در انجام آن یاری نمایند.

رفع مشکل سرور:

زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد، میتوانید از کارشناسان فنی سیکورهاست برای بررسی موضوع استفاده نمایید.

سرویس رفع مشکل سرور، مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم عامل، سرویسهایی مانند وب سرور، کنترل پنل و مشکلات امنیتی مانند حملات DoS را شامل میشوند.

هزینه ی این سرویس، به نوع مشکل، سیستم عامل و زمان مورد نیاز برای رفع آن بستگی دارد، و از ۵۰ هزار تومان شروع میشود .

کنترل، نظارت و پشتیبانی سرور:

این سرویس مورد استفاده افرادی قرار میگیرد که دارای مشتری هستند و نیاز به پشتیبان فنی برای پاسخگویی به مشتریان دارند؛ در این روش کارشناسان فنی سیکورهاست تمام امور فنی سرور(های) شما اعم از تعمیر، نظارت، پاسخ به سوالات فنی مشتریان و حتی آموزش را برعهده میگیرند.

هزینه ی سرویس کنترل، نظارت و پشتیبانی سرور بر اساس تعداد سرور، سیستم عامل سرورها، کنترل پنل، تعداد مشتریان از ۲۵۰ هزار تومان در ماه شروع میشود.

راه اندازی و پیکربندی سرور:

سیکورهاست امکان راه اندازی اولیه سرور که شامل نصب سیستم عامل، نصب و پیکربندی سرویسهای مورد نیاز (مانند ایمیل سرور، DNS سرور، وب سرور، کنترل پنل و مانند اینها) میباشد را داراست. این سرویس شامل سرور(های) داخل و خارج از ایران میشود.

هزینه سرویس راه اندازی و پیکربندی سرور، بر اساس نوع سیستم عامل، نوع سرویسها، مکان سرور و تعداد آنها از ۵۰ هزار تومان شروع میشود.

برخی از سیستم عاملها و کنترل پنل های مورد پشتیبانی :

  • انواع نسخه های سرور از توزیعهای مختلف لینوکس که معمول ترین آنها Debian ،Redhat Linux Enterprise ،CentOS و Ubuntu Server میباشند.
  • انواع نسخه های سیستم عامل های خانواده یونیکس مانند FreeBSD و OpenBSD
  • انواع سیستم عامل های خانواده ویندوز، اعم از نسخه های مختلف Windows 2008 و Windows 2012
  • سیستم های ایمیل مانند Imail ،MailEnable ،Exim ،Qmail
  • سیستم های DNS مانند MSDNS ،Bind
  • سیستم های وب مانند وب سرور Apache و IIS
  • کنترل پنلهای هاستینگ مانند Ensim ،WebSite panel ،CWIpanel ،Cpanel/WHM ،Helm ،Hosting Controller، Directadmin و Plesk

جهت سفارش سرویسها و دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره ۰۵۱۳۶۱۰۹۱۱۰ تماس بگیرید.